دربـاره کمپـانی

تیاندی

Details are important

رهبر جهانی

داده های بزرگ

رایانش ابری

هوش مصنوعی

اینترنت اشیا

رتبه ی هفتم دنیا

به عنوان یک رهبر جهانی در صنعت نظارت تصویری، تیاندی هوش مصنوعی ، داده های بزرگ ، رایانش ابری ، اینترنت اشیا و دوربین ها را در راه حل های هوشمند ایمن محور ادغام می کند

اولین ارائه دهنده استارلایت

با داشتن تیم تحقیق و توسعه قدرتمند و بسیار توانمند به عنوان هسته اصلی شرکت ما ، ما در صنعت اولین کسانی هستیم که مفهوم “starlight” را در سال 2015 ارائه دادیم

اولین دارنده جایزه برند معروف ملی

با استفاده از خط تولید پیشرفته SMT و سیستم کنترل دقیق کیفیت، ما قادر به ارائه 8 میلیون قطعه IPC با نرخ نقص کمتر از 1٪ در سال هستیم.

بیش از 500 حق ثبت اختراع محصول

ما دارای گواهی نامه CMMI5، پیش نویس 25 استاندارد صنعتی هستیم که از عضویت کامل در ONVIF بهره می بریم و بیش از 500 حق ثبت اختراع محصول و حق چاپ نرم افزار به دست آورده ایم.

17 سال تجربه
2000 کارمند رسمی
500 ثبت اختراع
60 شعبه در دنیا
کمپانی تیاندی tiandy

تیم تحقیق و توسعه قدرتمند

Tiandy Technologies Co., Ltd

از کجا شروع شد

تیاندی در سال 2004 تاسیس شد، فناوری تیاندی یک راه حل نظارت و مراقبت هوشمند در جهان است و فراهم کننده خدمات کاملا رنگی و به صورت تمام وقت می باشد که رتبه هفتم را در زمینه ی نظارت داراست. به عنوان یک رهبر جهانی در صنعت نظارت تصویری، تیاندی هوش مصنوعی ، داده های بزرگ ، رایانش ابری ، اینترنت اشیا و دوربین ها را در راه حل های هوشمند ایمن محور ادغام می کند. تیاندی بیش از 2000 کارمند ، بیش از 60 شعبه و مرکز پشتیبانی در داخل و خارج از کشور دارد.

تیم قدرتمند

با داشتن تیم تحقیق و توسعه قدرتمند و بسیار توانمند به عنوان هسته اصلی شرکت ما ، ما در صنعت اولین کسانی هستیم که مفهوم "starlight" را در سال 2015 ارائه دادیم، که ما از آن در IPC برای گرفتن تصاویر واضح و رنگارنگ در صحنه ای ثابت با روشنایی 0.002 لوکس، استفاده کردیم. سپس ما دوربین های "Super Starlight" را با الگوریتم انحصاری TVP بهبود بخشیدیم تا در سال 2017 تصویری در صحنه ای ثابت با روشنایی 0.0004 لوکس ثبت کنیم و سپس در صحنه ای دینامیک با روشنایی 0.0004 لوکس در سال 2018 تصویری ثبت کردیم، هنگامی که ما به طور کامل خط تولید دستگاه Star را که شامل سری های PTZ، IPC و Panoramic می باشد را راه اندازی کردیم. اکنون ، با استفاده از رابط کاربری گرافیکی کاربر پسند، "Easy7" VMS و نرم افزار موبایل "EasyLive"، ما محصولات مقرون به صرفه و محصولات مبتنی بر پروژه از جمله دوربین 2MP تا 16MP، دوربین PTZ 4X تا 44X و NVR 5CH تا 320CH پیشنهاد دادیم. با استفاده از خط تولید پیشرفته SMT و سیستم کنترل دقیق کیفیت، ما قادر به ارائه 8 میلیون قطعه IPC با نرخ نقص کمتر از 1٪ در سال هستیم. با تمام این تلاش ها، ما همچنین اولین شرکت در صنعت هستیم که جایزه برند معروف ملی را دریافت کرده. به علاوه، ما دارای گواهی نامه CMMI5، پیش نویس 25 استاندارد صنعتی هستیم که از عضویت کامل در ONVIF بهره می بریم و بیش از 500 حق ثبت اختراع محصول و حق چاپ نرم افزار به دست آورده ایم.

کیفیت جهانی

ما محصولات با کیفیت بالا را دنبال می کنیم و راه حل های مختلف صنعت اعم از شهر هوشمند ، سیستم هوشمند ترافیک ، آموزش هوشمند ، سیستم مالی ، مهندسی منابع آب و غیره را توسعه می دهیم. اکنون ، مشتریان ما بیش از 60 کشور جهان هستند و محصولات و خدمات ما در بیش از 500 شهر هوشمند و همچنین در انجمن داووس، فرودگاه هیترو لندن و جام جهانی برزیل و غیره اعمال می شوند. ما در حال توسعه یک بستر همکاری قابل اعتماد برای شرکای خود هستیم و با ماموریت "چشم انداز جهانی" به مشتریان خود قول یک زندگی هوشمند ایمن را می دهیم. هر شرایطی که باشد، تیاندی همیشه قادر خواهد بود و می تواند راهی برای رفع نیازهای شما پیدا کند.

فهرست ویژگی ها