ویژگی های تیاندی

بروزترین امکانات و ویژگی های دوربین مداربسته و محصولات کمپانی تیاندی Tiandy، تولید کننده پیشرو در حوزه سیستم های نظارت تصویری در جهان

همیشه رنگی

 از آنجایی که رنگ می تواند نقش مهمی در شناسایی اشیا داشته باشد ، مفید است که بتوان تغییرات دقیق رنگی را که توسط اجزای موجود در این زنجیره ایجاد می شود ، دقیقاً حساب کرد. با استفاده از این اطلاعات ، این امکان برای آژانس های اجرای قانون و دیگران فراهم می شود که در زنجیره تصویربرداری برای استخراج اطلاعات دقیق رنگ از ضبط های دوربین مداربسته تیاندی tiandy کار کنند.

دید در شب رنگی

تکنولوژی دید در شب رنگی تیاندی tiandy آنجایی به کار می آید که در شب و در هنگام استفاده از دوربین های عادی تصاویر سیاه و سفید و مبهمی در روبروی ما قرار میگیرند که توانایی تشخیص بسیاری از موارد را برای ما دشوار خواهد کرد.تصاویری که به دلیل رنگ مشابه با پس زمینه قابلیت تشخیص را در مشلاهده ی تصاویر از ما خواهد گرفت. در بسیاری از موارد تصاویر با دید در شب رنگی می توانند کمک شایانی را به ما برای تشخیص جزئیات تصاویر در شب انجام دهد. این در حالی است که جزییات در تصاویر سیاه و سفید به خوبی نمایان نمی شوند.

تصویر پانورامیک

می توان گفت واژه “پانوراما ” در عکاسی، به معنی دید کلی از یک منطقه است که این قابلیت، در سیستم های امنیتی نظارت تصویری نیز بسیار پر اهمیت می باشد. برای دریافت و ارائه ی یک تصویر کامل از یک منطقه در شرایطی که کاربر می خواهد تعداد دوربین های کم تری نصب کند و هزینه های خود را کاهش دهد و یا در آن نقطه امکان نصب دوربین های زیادی وجود ندارد و یا بنا به دلایلی نیاز است که تمام محیط در یک تصویر مستقل دیده شود، از دوربین مداربسته پانوراما تیاندی tiandy استفاده می شود.

هشدار سریع

با استفاده از قابلیت آلارم تیاندی tiandy، دستگاه ضبط مرکزی در زمان های خاصی که توسط خودتان تعیین شده برای شما ایمیل های هشدار ارسال می کند.این قابلیت شما را قادر می سازد ایمیل های هشدار را حتی با استفاده از تلفن همراه خود یا هر دستگاهی که امکان دریافت ایمیل را داشته باشد دریافت کرده و بررسی کنید. برای این منظور پلتفرم هایی در سیستم عامل اندروید و ای او اس طراحی شده است.

تشخیص چهره

تشخیص چهره دوربین مداربسته تیاندی tiandy به کمک الگوریتم های نرم افزاری بسیار هوشمندی تصاویر افراد را شناسایی می کند ، بر اساس شکل ظاهری صورت افراد مانند بینی ، ابرو ، چشم ها و گوش ها اقدام به تشخیص افراد می کند و تصویر چهره افراد را ذخیره می کند. تصاویر ثبت شده توسط دوربین های مدار بسته تیاندی درفضای مناسبی ذخیره شده و مسئول اتاق کنترل دوربین می تواند با مشاهده تصاویر افراد به صورت چشمی از ورود یا خروج فرد مورد نظر به میدان دید دوربین آگاه شود.

فهرست ویژگی ها