درباره ما

Tiandy Technologies که در سال 1994 تأسیس شد، راه حل نظارت هوشمند را که ارائه دهنده خدمات پیشرو در جهان است را با دوربین های رنگی در تمامی اوقات ارائه کرد و رتبه 7 را در زمینه نظارت کسب کرد. Tiandy به عنوان یک رهبر جهانی توانست صنعت های نظارت تصویری، هوش مصنوعی، داده های بزرگ، محاسبات ابری، اینترنت اشیا و دوربین ها را در روش های مختلف با در نظر گرفتن ایمنی کامل ترکیب کند و  با بیش از 2000 کارمند در بیش از 60 شعبه و مرکز پشتیبانی در داخل و خارج از کشور فعالیت میکند.

 

با داشتن تیم تحقیق و توسعه قوی و بسیار توانمند به عنوان بخش اصلی شرکت، اولین شرکت در این صنعت بوده که مفهوم "Starlight" را در سال 2015 ارائه کرده، که در IPC برای گرفتن تصویر واضح و رنگارنگ در صحنه ایستا 0.002lux استفاده کرده است. سپس دوربین های "Super Starlight" را با الگوریتم TVP انحصاری برای ثبت تصویر در صحنه ایستا 0.0004lux در سال 2017 و سپس در صحنه پویا 0.0004 lux در سال 2018 هنگامی که Star device line را به طور کامل راه اندازی کرده که شامل IPC، PTZ و سریال پانوراما است. اکنون، با رابط کاربری گرافیکی خود توسعه یافته کاربر پسند، VMS "Easy7" و برنامه تلفن همراه "EasyLive"، محصولات مقرون به صرفه و محصولات مبتنی بر پروژه که شامل دوربین 2 مگاپیکسل تا 16 مگاپیکسل، دوربین PTZ 4X تا 44X و NVR 5 تا 320 کاناله است را ارائه می دهد. حمایت از نقطه عطف و میهن پرستان. با تقویت خط تولید پیشرفته SMT و سیستم کنترل کیفیت دقیق توانسته حمایت از نقطه عطف و میهن پرستان را ایجاد کند.ما قادریم 8 میلیون قطعه IPC با نرخ نقص کمتر از 1٪ در سال را ارائه دهد. با تمام این تلاش‌ها، تیاندی اولین برند در صنعت هست که موفق به دریافت برند معتبر ملی شده‌ است. علاوه بر این، دارای گواهینامه CMMI5، پیش نویس 25 استاندارد صنعتی می باشد، که از عضویت کامل ONVIF بهره میبرد و بیش از 500 حق ثبت اختراع طراحی محصول و حق چاپ نرم افزار را به دست آورده است.

 

تیاندی محصولات با کیفیت بالا تولید میکند و راه حل های صنعتی مختلفی را توسعه می دهد، از محله هوشمند، سیستم ترافیک هوشمند، آموزش هوشمند، سیستم مالی، تا مهندسی منابع آب و غیره. اکنون مشتریان آن بیش از 60 کشور می باشند و محصولات و خدمات آن در بیش از 500 شهر هوشمند و همچنین در انجمن داووس، فرودگاه هیترو لندن و جام جهانی در برزیل و غیره فعال هستند و بر ایجاد یک پلت فرم همکاری قابل اعتماد برای شرکای خود تمرکز می کند و با ماموریت "Vision for World" به مشتریان خود قول یک زندگی هوشمند امن را می دهد. ". هر الزامی که باشد، Tiandy همیشه قادر خواهد بود راهی برای رفع نیازهای شما بیابد.

بازخوردها