کارشناسان تیاندی به طور مستمر در حال توسعه محصولات و خدمات، و ارائه آن به مشتریان هستند. یکی از موارد لازم و ضروری در یک سیستم مداربسته رابط کاربری یا نرم افزاری با کاربری آسان است که به واسطه آن مشتریان بتوانند به آسان ترین و بهترین روش تصاویر سیستم مداربسته را مدیریت کنند. نرم افزار تیاندی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. نرم افزارهای دوربین تیاندی دارای امکاناتی همچون مشاهده تصاویر، انتخاب لنز، امکان محاسبه میزان لازم از فضای ذخیره سازی یا هارد برای تصاویر، امکان بک آپ گیری از فایل ها و تصاویر، بازپخش تصاویر و … است.

برای تنظیمات دوربین تیاندی نرم افزارهای مختلفی وجود دارد که هر کدام به نحوی مورد استفاده قرار می گیرند. با استفاده از نرم افزارهای هوشمند تیاندی دیگر نیازی نیست که برای تهیه دوربین های پلاک خوان هزینه گزافی را خرج کنید این نرم افزارها با استفاده از تصاویر پلاک خودرو را تشخیص داده و ثبت می کنند.

دانلود نرم افزار دوربین تیاندی برای ویندوز

             

             

دانلود نرم افزار دوربین تیاندی برای اندروید

               

دانلود نرم افزار دوربین تیاندی برای ios

               

دانلود، نصب و راه اندازی نرم افزار Easy7

بهترین روش برای دسترسی به نرم افزارهای مختلف، مراجعه به سایت اصلی شرکت و یا نمایندگان معتبر آن است. بنابراین برای دانلود نرم افزار دوربین تیاندی می توانید به سایت کمپانی Tiandy و یا نمایندگی رسمی تیاندی مراجعه کنید. مزیت این کار دسترسی به نسخه های مختلف نرم افزار متناسب با دیوایس های مختلف مانند تلفن همراه (اندروید، IOS)، تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر است. همچنین در صورت آپدیت شدن نرم افزار شما می توانید به راحتی به جدیدترین ورژن آن دسترسی یابید.

مراحل نصب نرم افزار Easy7 تیاندی

1. بعد از دانلود کردن نرم افزار، فایل آن را از حالت فشرده خارج یا همان Extract کنید. در پوشه ایجاد شده فایل اجرایی را کلیک کنید.

مانند تصویر در پنجره باز شده زبان مورد نظر را انتخاب و روی دکمه Next کلیک کنید.

2. تا رسیدن به این پنجره، تمام مراحل با کلیک روی دکمه Next طی می شود. در این مرحله از شما می خواهد مسیر نصب نرم افزار را مشخص کنید. در آخر با کلیک روی دکمه Next به مرحله بعدی بروید.

3. نصب نرم افزار آغاز می شود. تا اتمام این مرحله مدت کوتاهی صبر کنید.

4. در پایان پیغامی برای Visual C++ نمایان می شود که با انتخاب Repair و بعد Next این بخش از نصب نیز انجام می شود.

5. بعد از نصب Visual C++2008 روی دکمه Finish کلیک کنید. در انتها دکمه Finish برای نصب کامل نرم افزار Easy7 را کلیک کنید.

در اینجا مراحل نصب به اتمام رسیده است و شما با اجرای نرم افزار Easy7 وارد پنجره Log In می شوید.