آمارها نشان می دهد که 80 درصد جرایم در شب اتفاق می افتد. برای اطمینان از یک شب امن، Tiandy ابتدا مفهوم نور ستاره را در سال 2015 مطرح کرد و این فناوری را در دوربین های IP به کار برد که می توانند تصویری رنگارنگ و روشن را در صحنه تاریک ثبت کنند. طی چندین سال توسعه، این فناوری روز به روز قوی‌تر و پیشرفته‌تر می‌شود، تا کنون این فناوری توانسته به گرفتن اشیاء متحرک در صحنه‌های تقریباً کاملاً تاریک با روشنایی کم‌تر از 0.0004Lux کمک کند، که انقلابی در صنعت دوربین میباشد.

با توجه به این موفقیت، محصول Tiandy starlight در سراسر جهان به فروش بالایی دست پیدا کرد. تصاویر زیر که در شب توسط محصولات Tiandy starlight گرفته شده است، بازخورد مشتریان ما در سراسر جهان است.

فناوری اصلی محصولات Tiandy Starlight و super starlight فناوری TVP است که در این صنعت قابل مقایسه نیست. ما می توانیم بهترین کیفیت تصویر را در 24 ساعت ارائه دهیم. اکنون فناوری TVP4.0 در حال آمدن است، که در مقایسه با نسل‌های قبل، دوربینی که از این فناوری با سنسور دوگانه استفاده می‌کند، می‌تواند تصاویر رنگارنگ را در تاریکی، تقریباً با تصویر واضح‌تری بگیرد، ما معتقدیم این پیشرفت فناوری میزان نشان دادن روشنایی در تاریکی را به عصر جدیدی میبرد!